Kviečiame į virtualią parodą „Margutis 2010“

Posted: balandžio 1, 2010 in 2010, Kvalifikacija, Mokinių darbai, Skelbimai/Kvietimai

Sveiki,

Maloniai kviečiu aplankyti virtualią parodą

Joje patalpinti 90 darbų, mokinių iš Šeduvos, Kuršėnų Lauryno Ivinskio, Baisogalos gimnazijų, Klaipėdos “Versmės“ pagrindinės mokyklos, Vilniaus Mikalojaus Daukšos vidurinės mokyklos.

Darbų autorių amžius nuo 10 iki14 metų. Kūrybines idėjas mokiniams padėjo subrandinti ir įgyvendinti mokytojai: Živilė Gelažienė, Inga Rutkauskienė, Inga Hokušienė (Šeduvos gimnazija), Virginija Bladžinauskienė (Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija), Angelė Ladukienė (Baisogalos gimnazija), Aleksandras Ronkus, Vilma Mažeikienė (Klaipėdos “Versmės“ pagrindinė mokykla), Laurynas Dapkevičius (Vilniaus Mikalojaus Daukšos vidurinė mokykla).

Virtualios parodos tikslas buvo nenaudojant materialinių išteklių (darbų eksponavimui, vykimui į parodos vietą ir t.t.) suteikti kuo didesniam  jaunųjų kūrėjų būriui galimybę eksponuoti savo darbus viešai bei visiems suinteresuotiems asmenims (mokiniams, mokytojams, tėvams…) susipažinti su jais.

Tikiuosi, kad peržiūrėdami darbus pailsėsite, pasisemsite idėjų saviems darbams, bei nepagailėsite gerų žodžių darbelių autoriams rašydami komentarus.

Ačiū  mokiniams už išradingumą ir kantrybę dirbant ir sėkmės kūrybiniuose ieškojimuose. Linkiu, kad galbūt pirma paroda būtų tik pirma ir netaptu paskutine.

Mokytoja Inga.

Anksčiau publikuoti Šeduvos gimnazijos mokinių darbai

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s