Virtuali paroda „Antras odos gyvenimas“

Posted: 1 birželio, 2010 in 2010, Kvalifikacija, Mokinių darbai, Skelbimai/Kvietimai

Minint tarptautinę vaikų gynimo dieną maloniai kviečiu aplankyti virtualią mokinių darbų parodą „Antras odos gyvenimas“

Joje pateikti 42 Radviliškio Vaižganto gimnazijos, Radviliškio Dailės mokyklos bei Šeduvos gimnazijos mokinių iš odos sukurti darbai. Mokiniams kūrybiniame procese padėjo mokytojos: Inga Hokušienė, Živilė Gelažienė (Šeduvos gimnazija), Alfonsė Stripeikienė (Vaižganto gimnazija), Neringa Kestenienė (Radviliškio dailės mokykla).

Parodos tikslas buvo –  kuo didesniam jaunų kūrėjų būriui suteikti erdvę ir auditoriją savo darbų pristatymui. Svarbiausias siekinys –  susipažinti su įvairiomis odos apdirbimo technologijomis, pasisemti kūrybinių idėjų, kaip iš seno ir nebereikalingo odinio daikto pasidaryti naują, žmogų ar jo aplinką puošiantį daiktą ar aksesuarus. Ir tai mums pavyko – mokinių darbai atlikti įvairiomis odos apdirbimo technologijomis: darbai atlikti inkrustacijos technika, kurtas reljefas ir t.t. Sukurta dėžučių, užrašų knygelių, juostelių knygoms, lėkščių, dekoratyvinių akcentų kabinamų ant sienos ar kitose kambario erdvėse.

Ačiū  mokiniams už išradingumą ir kantrybę dirbant ir sėkmės kūrybiniuose ieškojimuose.

Ačiū mokytojams, skatinantiems mokinius kurti grožį, bei juo dalintis su kitais.

Noriu pasidžiaugti labai originaliais ir kokybiškai atliktais mokinių darbais, bet taip pat, reikia konstatuoti, kad antroje virtualioje parodoje eksponuojama mažiau darbų nei pirmojoje „Velykinis margutis 2010“. Galbūt Jus labiau  domina dalyvavimas ne parodoje, o konkurse, kur galima pasivaržyti ir išsiaiškinti kuris darbas yra gražiausias. Kaip manote, kuris būdas yra geresnis išrinkti gražiausią? Labiau pritartumėte kompetentingos komisijos nuomonei ar internetinio balsavimo rezultatams? Būtų labai malonu padiskutuoti (komentaruose) šiais klausimais.

Komentarai
  1. Unknown parašė:

    Reikia tik žavėtis mokytojos entuziazmu. Šaunuolė! Atsakant į keliamą klausimą, tai reikia atsižvelgti į tų parodų tikslus. Man atrodo, kad pakanka parodų (ne konkursų). Kas domisi, tai tas pateiks ir darbą, pasisems idėjų kitiems darbams, na, o jei kam neįdomu, tai ir "pyragu neprisivyliosi".

  2. Inga parašė:

    Ačiū už gražius žodžius. Manau, kad kiekvienam kūrėjui yra labai svarbu būti pastebėtam. O mūsų mokiniai juk – mažieji kūrėjai. Norėtųsi apsispręsti (pagal JŪsų pageidavimus komentaruose) kokią formą pasirinkti ateityje: organizuoti darbų parodą ar konkursą. Taip pat, man labai svarbi Jūsų nuomonė, kas konkurse turėtų išrinkti geriausius darbus: komisija ar pasisitikėsite žiūrovų balsavimu internetu?

  3. Rima parašė:

    Konkursuose darbus turėtų vertinti komisija, turėdama vieningus vertinimo kriterijus. Kuo paremtas internetinis balsavimas: „Patinka? Nepatinka?“ Neobjektyvu…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s