Virtuali mokinių darbų paroda „Žemės gerybės“, skirta Žemės dienai paminėti

Posted: kovo 19, 2011 in 2011, Mokinių darbai

Maloniai kviečiame apsilankyti virtualioje parodoje „Žemės gėrybės“, skirtoje Žemės dienai paminėti.

Labai džiugu, kad joje  eksponuojamos net 147 darbų nuotraukos. Jose užfiksuoti siūti, siuvinėti, velti, lipdyti, drožti iš medžio, karpyti bei kitomis mišriomis technikomis atlikti rankdarbiai. Rankdarbius bei piešinius kūrė pradinių bei vyresniųjų klasių mokiniai, besimokantys  Panevėžio Senvagės pagrindinėje mokykloje (mokytoja  Gintarė Leonavičienė ), Sidabravo vidurinėje mokykloje (mokytoja Vigita Penikienė), Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje (mokytoja Živilė  Laurutienė), Kretingos meno mokykloje (mokytoja Lina Nikartienė), Radviliškio rajono Grinkiškio Jono Poderio vidurinėje mokykloje (mokytojos Birutė Morkevičienė, Alina Krikštanavičienė), Ukmergės specialiojo ugdymo centre „Vyturėlis“ (mokytoja Virginija Dupinienė), Šiaulių Gegužių pagrindinėje mokykloje (mokytoja Aušra Lučinskienė), Kretingos rajono Salantų meno mokykloje, (mokytoja Ingrida Taujanskienė), Radviliškio dailės mokykloje (mokytojos Vaida Tvarkutė, Toma Mosteikaitė), Šeduvos gimnazijoje (mokytojos Inga Hokušienė, Živilė Gelažienė, Viktorija Oleinikova, Jolanta Akučkienė, Inga Rutkauskienė, Daiva Mačiūnienė). Parodoje eksponuojamos ir Radviliškio Vaižganto gimnazijos mokinių (mokytoja Daiva Krištopaitė-Larin)  Kristinos Ješanu, Deimantės Krivickaitės, Monikos Belkaitės nuotraukos, kuriose užfiksuota gamta ir jos gyventojai.

„Anksčiau gamta baugino žmogų, o dabar žmogus baugina gamtą“ taip manė Žakas Yvas Kusto. Manyčiau, kad nuostabius darbus kuriantys įvairaus amžiaus mokiniai semiasi iš gamtos ne tik kūrybinių idėjų, bet saugo ir puoselėja ją.

Ačiū mokinius ruošusiems ir parodai darbus atsiuntusiems mokytojams už kūrybinės ugnelės kurstymą ugdytinių širdyse bei skatinimą įžvelgti grožį savo aplinkoje.

Džiaugiuosi mokiniais, sugebėjusiais įvairia technika užfiksuoti savo mintis. Linkiu sėkmės ir tolimesniuose kūrybiniuose ieškojimuose.

Iki susitikimo kitose parodose.

P.S. lauksiu Jūsų pamąstymų, pasiūlymų, komentarų.

Lengviau tai padaryti Dialoge http://www.dialogas.com/skaitytoju-irasai/mokiniu-darbu-paroda-%e2%80%9ezemes-gerybes%e2%80%9c-skirta-zemes-dienai-pamineti/ po pateikto skelbimo, nes nereikia registruotis. Paskatinkite savo mokinius išsakyti mintis kas jiems būtų įdomiau: konkursai, kur atrenkami tik geriausi ar parodos, kuriose visiems suteikiama erdvė  pademinstruoti savo kūrybą kitiems.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s