Rėmų pirkimas internetu.

Posted: vasario 27, 2012 in 2012, Mano darbai

Nežinau  kaip Jūs, bet aš dar retai pasinaudoju internetinių parduotuvių paslaugomis. Kažkaip malonu daiktus matyti realiai. Bet buvo momentas kada baiginėjau virtuvės remontą ant rankų mažas kūdikis, už lango jau kelinta diena -25 šalčio ir keletas mano seniau tapytų darbų užsigulėjusių lentynoje…Tai netyčia besimakaluojant internete akis užkliuvo už parduotuvės adreso https://remai.lt

Tai puikus puslapis kuriame galima rasti labai įvairių rėmų. Nuotraukos pateikiamos daug maž natūralaus dydžio, taigi galima pridėjus turimą paveikslą ar veidrodį prie ekrano bandyti įsivaizduoti būsimą vaizdą. Ekrano kairėje apačioje matyti žalia juosta, kuri reiškia, kad prisijungęs konsultantas, kuris visada patars, paskaičiuos būsimas išlaidas.

Kadangi rėminau daug paveikslų, kurie kabės šalia, tai labai kažko išskirtinio nereikėjo, svarbiausia, kad būtų neblizgus stiklas. Dar patarčiau aptarti su konsultantu, kaip rėmai bus kabinami. Mat, jie paruošti kabinti už vielutės, kuri pritaisyta prie rėmų. Kaip išsipakavau, tik tada supratau, kad ne viskas tiks (visi paruošti kabinti vertikaliai), nes keli paveikslai bus kabinami horizontaliai, kiti -vertikaliai.  Mano meistrui tai nebuvo problema . Bet jei jūs sakysitės, tai galite aptarti ir su gamintojais, kad viskas būtų taip, kaip norite.

Savo pirkiniu ir aptarnavimu likau patenkinta.

Taigi, ši parduotuvė tikras išsigelbėjimas tiems kas negyvena dideliuose miestuose ar dėl kitų priežąsčių negali greitai pasiekti tokios paslaugas teikiančios parduotuvės. Aišku, sakysite, kompiuteriu gali būti šiek tiek paklaidos spalvose. Taip, gal ir gali. Bet panaši paklaida gali būti ir renkantis parduotuvėje, kur nėra daug langų ar prastesnis apšvietimas.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s