http://tautodaile.wordpress.com

Posted: 22 kovo, 2012 in 2012, Kvalifikacija, MANO KŪRYBA, Pamokoms. Dailė, Pamokoms. Tekstilė, Skelbimai/Kvietimai

Taip jau šiais metais susiklostė, kad tik aplankiau Radviliškio krašto tautodailininkų parodą  (ankstesnėse pristatydavau savo darbus). Tikrai buvo puikių darbų. Kilo mintis, kad gerai būtų bent jau tų darbų atvaizdus kažkaip išsaugoti vienoje vietoje, kad mokiniai ar tuo besidomintys žmonės galėtų jais pasigrožėti jiems tinkamu laiku. Juk ne visi turi galimybę atvykti į parodą. Tokios mintys dažnai ateidavo į galvą, bet dabar  konkretizavosi į aiškų tikslą: reikia sukurti erdvę internete, kur būtų galima rasti darbų, sukurtų Radviliškio krašto žmonių. Juk labai svarbus žinoti, kas vyksta mūsų pašonėje ir nemanyti, kad tik kažkur toli žmonės kuria gražius darbus ar vyksta kažkas svarbaus. Kadangi mintis konkretizavosi, jai įgyvendinti ėmiausi tam tikrų žingsnių ir… jau einama tikslo link. Sukurta erdvė http://tautodaile.wordpress.com

Joje jau yra pradėtas pildyti galerijos puslapis, jame galima rasti tautodailininkų sukurtų darbų, kurie sugrupuoti  pagal atlikimo techniką. Kitame puslapyje pristatomi tautodailininkai ir jų darbai.

Ateityje tikiuosi, kad puslapyje atsiras daugiau informacijos apie mūsų krašte kuriančius žmones, kurią surinks mūsų rajone besimokantys mokiniai, juk turima informacija apie mūsų žmonių pasiekiamus yra kaupiama tam, kad būtų sektinas pavyzdys ar įkvėpimo šaltinis jauniems žmonės.

Pažinkime vieni kitus, kurkime ir išsaugokime tai, kas jau sukurta.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s