Tautodailė. Radviliškio tautodailininkai (ibook for iPad).

Posted: 16 rugpjūčio, 2012 in 2012, iBook, IKT ugdyme, Kvalifikacija, Mobilių įrenginių naudojimo ugdyme patarėja, Pamokoms. Dailė, Pamokoms. Tekstilė

Jau į pabaigą eina turiningai praleista vasara ir mintys pradeda suktis apie naujus mokslo metus. Norėčiau pasidalinti vienu iš paskutiniųjų mano kūrinių –Tautodailė. Radviliškio tautodailininkai.

Tai interaktyvi knyga Apple planšetiniam kompiuteriui (ibook for iPad).  Joje išnaudota galimybė pateikti mokiniams pakankamai daug  vaizdinės medžiagos (informacija knygoje gausiai iliustruota Radviliškio tautodailininkų darbais). Knyga taip pat išsaugota ir pdf formatu, bet tada netenkame galimybės pamatyti daugiau pavyzdžių, iliustruojančių tekstą.

Šioje knygoje plačiau apibūdinamas ornamentas, siūlomos kelios kompiuterinės programos, kuriomis galima atlikti įvairias  kūrybines užduotis, pateikiamos nuorodos kur galima rasti išsamią informaciją mokytojui apie tokio pobūdžio pamokas, paruoštukai mokiniams. Belieka palinkėti įkvėpimo dirbant. Ir laukčiau pastabų ar pasiūlymų dėl pateiktos medžiagos.

Taip pat, dar kartą ačiū žmonėms, suteikusiems  kompiuterinę techniką iBook kūrimui bei tautodailininkams, suteikusiems galimybę mokiniams susipažinti su jų kūryba.

Kygos parsisiuntinmui:

Tautodaile (pdf. 15 MB) sumažinta paveikslėlių raiška

Tautodaile (pdf. 140 MB)

Tautodaile (ibook. 51 MB)

Komentarai
  1. […] mokiniai susipažino su lietuvių liaudies ornamentais, vartydami knygelę „Tautodailė“. Vėliau jie patys kūrė savo ornamentus, naudodamiesi planšetėmis „iPad“ ir programėle […]

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s