Kaip jums debesys?

Posted: vasario 27, 2013 in 2013, IKT ugdyme

Paveikslėlis2

Kažkada nuskambėjo puikus pasiūlymas, savo failus laikyti debesyse. Labai patogu, kad reikalingą informaciją gali pasiekti iš bet kur. Kadangi turiu savo internetinį puslapį, kuriame yra daug metodinės medžiagos, mokinių darbų, galimybę visa tai laikyti debesyje buvai labai patenkinta. bet….atėjo toks momentas, kada mano mokykloje debesys užsitraukė, t.y. visada juodi ir neatidaro nė vieno failo. Pirmą kartą tai pamačius trenkė lyg žaibas, sunku dabar vėl grįžti į laikus, kada vaizdumas pamokoje buvo ribotas, tiek visko yra, tik dėl kažkokių problemų viso to negali pamatyti ir parodyti. Gal kas esate geras „metereologas“ ir galite patarti kame čia problema, kad debesyse esantys failai neatsidaro?

Paveikslėlis1

Reklama
Komentarai
 1. korsigita parašė:

  Mano ne juodas, toks kaip visada, bet bylos neatsidaro. Gal tai laikina?

 2. Inga parašė:

  bet , kad tas laikina labai jau užsitęsė???

  • Vaidas parašė:

   Ekrano skiriamoji geba būna apie 1024*768, nuotraukos langui pakanka 800*600, t.y. apie 4MP toks JPG tipo failas užima apie 800 kb. taigi jei nesiruošiate spausdinti plakatų, savo fotoaparatais 14-10MP darytas nuotraukas prieš keliant į debesis sumažinkite. iki tokio dydžio, tuomet ir vaidas bus greičiau atvaizduojamas. Didelės raiškos nuotraukai reikia ilgesnio laiko įkelti. Kartai įkėlimo laikas yra ribotas tarkim 2-3 min, jei per tą laiką nepavyksta atsiųsti vaizdo į kompiuterį, nutraukiamas jo atsiuntimas bet klaidos nerodo.

   • hokusiene parašė:

    Ačiū už patarimus. Noriu pasidžiaugti, kad jau kuris laikas pas mane kabinete jau debesuota, problemos neliko (tikiuos visam laikui)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s