Jau įkurta Lietuvos technologijų mokytojų asociacija

Posted: 20 vasario, 2014 in 2014, Kvalifikacija, Technologijų mokytojų asociacija

  Noriu pasidžiaugti, kad sausio 17 dieną buvo įkurta Lietuvos technologijų mokytojų asociacija. Šiuo metu asociacija vienija maždaug 100 narių, kuriems atstovauja 15 tarybos narių iš daugelio Lietuvos miestų: Klaipėdos, Alytaus, Kaišiadorių, Radviliškio, Marijampolės, Panevėžio, Šiaulių, Kupiškio, Raseinių, Elektrėnų ir Vilniaus (sąrašą su kontaktiniais duomenimis rasite asociacijos internetiniame puslapyje). Asociacijos prezidentu išrinktas Henrikas Vaišvila.
Vasario 18 dieną tarybos nariai (tarp jų ir aš) buvo susirinkę Vilniuje aptarti asociacijos veiklos gairių.dėti 1photo 2.mmmmmmmmjpg

Asociacijos tikslas – telkti bendrai profesinei ir kūrybinei veiklai šalies technologijų mokytojus, dėstytojus ir mokslininkus, organizuoti jų susitikimus, konferencijas, kvalifikacijos tobulinimo kursus, seminarus, diskusijas, konkursus, plenerus, kūrybines stovyklas, parodas, ekskursijas ir kitus metodinius bei dalykinius renginius.
Lietuvos technologijų mokytojų asociacija ketina dalyvauti rengiant ir svarstant technologijų mokymą šalyje reglamentuojančius teisės aktus ir programas, vadovėlius ir kitas technologijų mokymo priemones, teikti siūlymus švietimo valdymo ir savivaldos subjektams dėl technologijų mokytojų darbo sąlygų tobulinimo, jų veiklos vertinimo. Asociacija bendradarbiaus su pedagogine ir kita periodine spauda, atstovaus savo nariams ir gins jų interesus, bendraus ir bendradarbiaus su kitų šalių analogiškomis technologijų ir kitų mokomųjų dalykų mokytojų asociacijomis.
Artimiausiu metu bus sukurta asociacijos internetinė svetainė, kurioje bus išsamiai pristatyta mūsų veikla ir galimybės papildyti mūsų gretas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s