„Saulės zuikutis – 2014“

Posted: gegužės 13, 2014 in 2014, Šeduvos gimnazijoje, Šiaip

Šią savaitę Šeduvos gimnazijoje vyksta jau tradiciniu tapęs respublikinis teatro festivalis „Saulės zuikutis – 2014“.  Labai smagu, kad mokyklose yra teatro entuziastų mokytojų , kurie  įtraukia mokinius į kūrybinį procesą, suteikia erdvę jų saviraiškai bei mokytojų, organizuojančių tokius, savaitę trunkančius renginius, kurių metu mokiniai turi galimybę susipažinti su bendraamžių kūryba. Vakar teko malonumas su mokiniais žiūrėti Baisogalos gimnazijos  dramos studijos spektaklį “Baltaragio malūnas“.

IMG_2410  IMG_2413

Matytas spektaklis pagal K. Borutos kūrinį paliko labai gerą įspūdį. Negali nesižavėti pinčiuko kipšiškumu, įtaigiu Uršulės paveikslu, tikru davatkų davatkiškumu ir jas „ganančiu“ kunigėliu, Jurgos ir jos mamos gaivumu, pasimetusiu ir žmonos (vėliau ir bėrių) nerandančiu jaunikiu, bedančiu kaimiečiu, nugvelbusiu jaunikio arklius, nelabai išsiblaivančiu piršliu, bei su visomis negandomis susidorojančiu pačiu malūno Šeimininku bei mažąja Jurga. Labai gerai parinkti rūbai, nuostabios merginų kasų pynės. Puiki mokinių vaidybą, nuostabiai įtaigi Pinčiuko Uršulės gundymo scena…Tiesiog…ačiū už geros nuotaikos užtaisą visai savaitei. Tikiuosi, kad pamatysiu dar ne vieną minti sujaukiantį reginį.

IMG_2424   IMG_2409

P.S. Mieli mokiniai, žiūrintys spektaklius, salę pirmieji palieka artistai, o tik po to žiūrovai. Nerekia kai kuriems vaidinti gaisrininkų bėgančiu dirbti tiesioginio savo darbo.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s