Mokslo metų pabaiga

Posted: birželio 20, 2014 in 2014, Kvalifikacija, Šiaip

Na, štai, ir baigėsi dar vieni mokslo metai. Pažvelgus atgal suprantu, kad jie buvo labai turiningi: konferencijos (dalyvauta, skaityti pranešimai), labai geri mokymai apie vadovėlių vertinimą, būsimų skaitmeninių mokymo(si) priemonių naudojimo ugdyme konsultantų mokymai, pirmą kartą dalyvavau technologijų mokytojų plenere, buvo įkurta technologijų mokytojų asociacija (http://technologinisugdymas.weebly.com), į svečius buvo atvykę Pakruojo ir Klaipėdos rajono technologijų mokytojai. Aplankė netgi Angelai.   Šiais metais gerai sekėsi netradiciniu būdu auginti tulpes man ir mano mokiniams. Merginos, pasirinkusios technologijų egzaminą, pasidarbavo ir gerai jį išlaikė.

102_0897  102_1106  102_1105

Puikiai įvertintas Mindaugo darbas respublikinėje olimpiadoje, – nebuvo vienadienė sėkmė o, jau mokinio sukauptos patirties, kūrybiškumo įvertinimas. Tai rodo jam skirtas ir „Sidabrinis vainikėlis“.

Malonu buvo  pasibūti su mokiniais Burbiškio dvare, bendradarbiauti su mokytojais organizuojant respublikinę virtualią parodą „Vilnos transformacija“, vaišinti kolegas skambant prancūziškai muzikai, rasti laiko improvizacijai.

Labai džiaugiuosi bendravimu su Radviliškio tautodailininkais ir galimybę paviešinti jų darbus virtualioje erdvėje.  Jų kūryba, patirtis yra vertybė ir puiki galimybė mokiniams (ir ne tik) pamatyti puikių kūrybinių ieškojimų rezultatų, kas galbūt tampa įkvėpimo šaltiniu jų būsimiems darbams, pavyzdžiu,  kaip kokybiškai, estetiškai reikia atlikti  visus darbus.

Kiti metai kolegoms bus lengvesni, nes turėtų pasirodyti vadovėlis „Technologijos. 11-12 klasėms“  bei skaitmeninė mokymosi priemonė technologijų pamokoms 5 – 10 klasėms (turėjau malonumo šias priemones jau peržiūrėti jas vertinant). Taigi, iš skirtingų autorių kolektyvų, sulauksime metodinės paramos bei patys ją dalinsimės asociacijos svetainėje, mūsų grupėje fasebook’e (kviečiu prisijungti visus technologijų mokytojus).

Dabar jau elegantiškas spalvų kombinacijas pakeičiau vasariškai ekstravagantiškomis ir einu atostogauti, „auginti netradicines tulpes“, daugiau laiko praleisti vaikų žaidimų aikštelėse ir parkuose.

102_1195   102_1193

Bet… dar kirba mintis testuoti mokytojams skirtos erdvę „Sodas“, kuri naujaisiais mokslo metais suteiks Jums naujų galimybių, reikia užbaigti metodinę medžiagą, kurią pradėjome kurti plenere , žinau, kad gimnazija gavo finansavimą tarptautiniam projektui, kuriame taip pat dalyvausiu. Smagu, kad pasibaigus mokslo metams vieni darbai baigiami, bet jau matyti kitų užuomazgos, nes tik judesys neleidžia apkerpėti.

Visiems linkiu turiningos vasaros, kad ištikus nelaimei visada ir laiku būtu pagelbėta, šviečiant skaisčiai saulei rastumėte gaivų pavėsį,  o pliaupiant lietui skėtis nebūtų pamirštas namie…Optimizmo ir gero laiko planavimo.

Savo puslapio skaitytojų atsiprašau už gal būt Jums nepriimtinus minčių vingius bei pasitaikančias gramatines klaidas (pas kiekvienus savi trūkumai). Galite apie tai parašyti straipsnių komentaruose. Bendradarbiaukime ir tobulėkime drauge.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s