„Egzaminatorius.lt“

Posted: 19 lapkričio, 2014 in 2014, IKT ugdyme, Kvalifikacija, Vesti mokymai/seminarai/pranešimai, Šeduvos gimnazijoje

Šiandien kolegoms Šeduvos gimnazijoje pristačiau „Egzaminatorius.lt“. Tai internetinė sistema, padedanti mokytojui ruošti, o mokiniams ruoštis valstybiniams brandos egzaminams. Konspektai ir sąvokos, įvairaus sudėtingumo užduotys, vaizdinė medžiaga, progreso sekimas, rezultatai akimirksniu ir mokymosi rekomendacijos – čia rasi viską, kas padės pasiekti dar geresnių rezultatų per lietuvių kalbos, matematikos, istorijos ir biologijos egzaminus.
Mokomoji medžiaga yra vizuali, papildyta virtualiais mokomaisiais objektais. Sistema pateikia greitą grįžtamąją informaciją – mokymosi rezultatą, komentarą, rekomendacijas, ką ir kaip mokytis toliau. Tai vienas iš pliusų manantiems, kad mokytojai juos nuvertina. Čia sistema Jūsų nepažįsta ir vertina konkrečias atliktas užduotis.
Turinys rengtas atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos, Nacionalinio egzaminų centro ir kitų švietimo įstaigų rekomendacijas. Įvertintos ir naujausios nuostatos dėl brandos egzaminų programų, jų organizavimo ir vykdymo tvarkos.
Aišku, „Egzaminatorius.lt“ nepakeičia mokyklos bet yra viena iš alternatyvų abiturientams gilinti ir įsivertinti savo žinias.
Trumpas video pristatymas mokytojams

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s