Radviliškio technologijų mokytojų metodinės tarybos pasitarimas

Posted: 14 sausio, 2015 in 2015, Kvalifikacija, Radviliškio technologai

2015 01 12 buvo susirinkusi metodinė taryba patikslinti technologijų mokytojų metodinio būrelio veiklos planą bei pasitarti kitais klausimais.
Pirma mūsų veikla laukia jau netrukus, nes vasario mėnesį rinksime naują būrelio metodinę tarybą. Kadangi už lango jau XXI amžius ir retai kada visi susirenkame, tai balsavimas vyks internetu. Visą reikiamą informaciją ir nuorodą balsavimui gausite į el. paštą.
Kita svarbi veikla, kuriai jau reikia pradėti ruoštis – mūsų (technologijų/dailės) mokytojų kūrybinių darbų paroda Radviliškio viešojoje bibliotekoje spalio mėnesį. Labai kviestume visus realizuoti nors vieną kūrybinį sumanymą ir pateikti jį parodai. Būtų puiki proga parodyti mokiniams ir visuomenei, kad ne tik mokinius mokome kūrybiškumo, bet ir patys esame kūrėjai.
Pirmą mokinių pavasario atostogų dieną (2015 03 30) kviesime visus susirinkti į metodinę dieną Gražinos mokykloje (patirtimi dalinsis: R.Masiulienė, A. Ladukienė, I. Hokušienė, A. Maslauskas, D. Kurmanskis) bei birželio pirmomis dienomis rinksimės aptarti respublikinės olimpiados bei egzaminų rezultatų.
Apie visus renginius informuosime šioje svetainėje ir el. paštu. Iki susimatymo vasario 27 dieną, rajono technologijų olimpiados metu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s